Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vánoční stromeček z pizza kuliček: Nejen chuťový zážitek, ale také vizuální lahůdka

Vánoční stromeček z pizza kuliček
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Vánočními recepty se sociální sítě přímo hemží. Abychom vyvážili vše sladké, co svátky nabízejí, sáhli jsme bez váhání po pizza kuličkách, s nimiž oslníte na každém večírku.

Nadcházející svátky jsou obdobím radosti, pohody a samozřejmě skvělého jídla. Pokud hledáte originální a chutné řešení pro váš vánoční stůl, zkuste trend internetu: Vánoční stromeček z pizza buchtiček, známého také jako Pull Apart Pizza Tree, v překladu odtrhávací pizza stom.

Tento kulinářský zázrak spojuje tradiční pizzu s vánoční atmosférou. Jak jídlo popsat? Můžete si představit vánoční stromeček, jehož větve jsou tvořeny malými kynutými buchtičkami. Je to nejen chuťový zážitek, ale také vizuální lahůdka.

Každá malá buchtička z kynutého těsta je pečená do zlatova, plněná oblíbenými pizzovými surovinami. Můžete si vybrat tradiční kombinaci jako rajčatová omáčka, nahrubo nastrouhaný sýr a klasické italské bylinky. Nebo se nebojte experimentovat s vlastními oblíbenými přísadami, jako jsou kousky uzeného masa, olivy, papriky nebo třeba mortadela, pistácie a mozzarella. 

Zapojit se může celá rodina

Tento kulinářský skvost není jen o jídle. Vytvoření vánočního stromečku z pizza buchtiček může být skvělou rodinnou aktivitou. Zapojte své blízké do procesu přípravy – každý může vytvořit a naaranžovat svou vlastní větev stromečku.

A kdy je ten pravý čas na přípravu tohoto jedinečného pokrmu? Vyjímat se bude na sváteční tabuli, ale také na jakémkoliv vánočním večírku! 

Ať už se rozhodnete vytvořit vánoční stromeček z pizza buchtiček jako součást rodinné tradice nebo jen pro radost ze sdílení lahodného jídla s přáteli, můžete si být jisti, že tento kulinářský kousek dodá vašemu vánočnímu stolu něco opravdu výjimečného. Vesele Vánoce a dobrou chuť! ¨

Zdroj: Apetit

Skryt pre seznam

Související články

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč