Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tajemství štíhlé postavy vévodkyně Kate: Její oblíbená jídla jí dodávají energii

Kate Middleton
ZDROJ: Getty Images
sdílet:

Vévodkyně z Cambridge má spoustu královských povinností a k tomu se musí starat o tři děti. Lidé si často kladou otázku, kde se svojí štíhlou postavou bere energii. Odpověď najdeme v jejím bohatém jídelníčku.

Vévodkyně Kate se, co se týče jídla, drží jednoduchého pravidla. Denně by měla z jídla přijmout bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky a širokou paletu různých vitaminů a minerálu. Její strava je opravdu bohatá, nuto ale dodat, že si to také může dovolit, má osobního kuchaře a výživového poradce. 

Dvá přednost převážně vegetariánské stravě, která se skládá ze různých zeleninových a ovocných smoothies, kterými ráda prokládá hlavní jídla nebo je snídá, zeleniny s vysokým obsahem bílkovin, luštěnin, tofu a ořechů, občas si dá ráda rybu. S manželem, princem Williamem, milují sushi.

Čtyři nejoblíbenější jídla Kate Middleton

Melounový salát

Jedním z jejích oblíbených obědových jídel je melounový salát s fetou. Melounové saláty se běžně skládají z kousků šťavnatého melounu smíchaného s okurkou, avokádem, cibulí a sýrem feta. 

Domácí kari 

Doma prý často vaří dětem a manželovi vegetariánské curry, které se skládá z brambor, hrášku, černé čočky, špenátu a květáku. Prý není vůbec ostré, ale naopak vyniká svou jemnou chutí a tradičním indickým kořením.  

Rizoto s houbami 

Kate také prý miluje italské rizoto s houbami, které si objednala na valentýnské rande se svým manželem v roce 2016 v britské restauraci Crown Inn Pub. 

Ceviche 

Jedním z jejích oblíbených pokrmů jsou také ceviche, pokrm, který se obvykle skládá ze syrových ryb, citrusů a zeleniny. Podle deníku The Daily Mail jí Kate ceviche zejména k obědu.

Zdroje: Daily Mail, Healthline, The Daily Meal

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Jarmila Černá

Apetit magazín