Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tajemství štíhlé postavy vévodkyně Kate: Její oblíbená jídla jí dodávají energii

Kate Middleton
ZDROJ: Getty Images
sdílet:

Vévodkyně z Cambridge má spoustu královských povinností a k tomu se musí starat o tři děti. Lidé si často kladou otázku, kde se svojí štíhlou postavou bere energii. Odpověď najdeme v jejím bohatém jídelníčku.

Vévodkyně Kate se, co se týče jídla, drží jednoduchého pravidla. Denně by měla z jídla přijmout bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky a širokou paletu různých vitaminů a minerálu. Její strava je opravdu bohatá, nuto ale dodat, že si to také může dovolit, má osobního kuchaře a výživového poradce. 

Dvá přednost převážně vegetariánské stravě, která se skládá ze různých zeleninových a ovocných smoothies, kterými ráda prokládá hlavní jídla nebo je snídá, zeleniny s vysokým obsahem bílkovin, luštěnin, tofu a ořechů, občas si dá ráda rybu. S manželem, princem Williamem, milují sushi.

Čtyři nejoblíbenější jídla Kate Middleton

Melounový salát

Jedním z jejích oblíbených obědových jídel je melounový salát s fetou. Melounové saláty se běžně skládají z kousků šťavnatého melounu smíchaného s okurkou, avokádem, cibulí a sýrem feta. 

Domácí kari 

Doma prý často vaří dětem a manželovi vegetariánské curry, které se skládá z brambor, hrášku, černé čočky, špenátu a květáku. Prý není vůbec ostré, ale naopak vyniká svou jemnou chutí a tradičním indickým kořením.  

Rizoto s houbami 

Kate také prý miluje italské rizoto s houbami, které si objednala na valentýnské rande se svým manželem v roce 2016 v britské restauraci Crown Inn Pub. 

Ceviche 

Jedním z jejích oblíbených pokrmů jsou také ceviche, pokrm, který se obvykle skládá ze syrových ryb, citrusů a zeleniny. Podle deníku The Daily Mail jí Kate ceviche zejména k obědu.

Zdroje: Daily Mail, Healthline, The Daily Meal

Skryt pre seznam

Související články

Autor: Jarmila Černá

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč