Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

25 rychlých dezertů k MDŽ: Oslňte ženy bleskovou sladkostí do 15 minut

25 rychlých dezertů k MDŽ: Oslňte ženy bleskovou sladkostí do 15 minut
ZDROJ: StockFood

Přemýšlíte o vychlazeném zákusku, který se podává ve skle? Právě pro vás jsme sestavili nápovědu, jak si sklenici plnou lahodných chutí připravit. Použít můžete ovoce, které má vaše partnerka nejradši. Pohár je velice efektní, chutný a jeho sestavení nezabere více než 15 minut.

Kdo by neměl rád tvaroh? Je jemný, má smetanovou chuť a také není tučný. Kombinovat se dá s ovocem, čokoládou, piškotem, nebo něčím ostřejším. Nemusíte péct rovnou Míša dezert, v našem výběru najdete i rychlé bábovky, buchty, koláče, vynikající suflé či rychlý gratinovaný tvaroh, krupicové flameri nebo tvarohové zapečené palačinky.

Zákusky, které zvládnete vykouzlit do 15 minut, jsme vám sepsali v následujícím výběru. Pokud jste na Mezinárodní den žen zapomněli a potřebujete vytvořit důstojný a chutný dezert, než přijde partnerka z práce, neztrácejte hlavu. Jahodové tiramisu, nepečený ovocný dort nebo klasické tiramisu podávané v šálku sklidí jistě velký úspěch (a nikdo nepozná, že jste jej vytvořili za pět minut dvanáct).

Máte-li více času a chcete výjimečný den podtrhnout sladkou, a navíc horkou, tečkou, máme pro vás skvělé kandidáty. Čokoládové suflé zní jako nadlidský úkon, ale se správnými instrukcemi a mističkami budete králem tohoto božského dezertu. A pro méně odvážné je tu horké brownies, tím partnerku o jedinečný zážitek rozhodně neošidíte. Naopak ji okouzlíte svým kulinářským umem.

Za pařížskou romantikou vám pomůže vycestovat nejen správný výběr šansonu, kvalitního vína a francouzského filmu, ale také autentický dezert. Přeneste se do jedné z francouzských kaváren prostřednictvím lahodných makronek, křehkých tartaletek, máslových croissantů či křupavým crème brûlée. Ano, tady jsme se zatoulali od rychlých dezertů už hodně daleko, ovšem výsledek opravdu stojí za to. 

Pokud si vaše partnerka hlídá štíhlou linii, připravte jí překvapení plné zdraví a delikátních chutí. Nemusíte se bát fádních dezertů bez chuti a nápadu, přinášíme vám vzhledově nádherné a velice lahodné recepty. Po cukru, zmrzlině či šlehačce se s těmito zákusky nezasteskne ani vám.

Další nápady pro vás připojujeme níže. Věříme, že ten pravý si mezi nimi rozhodně vyberete.

Zdroj: Apetit

Skryt pre seznam
Autor: hana.kovarikova