Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Horké dezerty: zahřejte se sladkou tečkou

Na horký dezert není lepšího počasí než právě teď. Za okny padá sníh, mrzne až praští, a vy máte chuť na něco sladkého. Dezert, který se podává ještě zatepla, vám nejen prohřeje žaludek, ale také zažene chuť na něco opravdu dobrého. Máme pro vás hned několik žhavých tipů.

Horkým dezertem nemyslíme bábovku právě vytaženou z trouby. Připravili jsme si pro vás mnohem sofistikovanější dezerty, na kterých si opravdu pochutnáte. 

Než se vydáme na sladkou cestu za horkými dezerty, ještě jednou vám prozradíme naše osvědčené postupy, jak si některé z nich připravit. 

Suflé

Francouzské nadýchané suflé se na první pohled zdá příliš složité, opak je však pravdou. S našim vedením a vhodnými keramickými mističkami jej zvládnete raz dva. 

Jak na čokoládové suflé?

Tradiční francouzský recept na čokoládové suflé si zamilovali kuchaři po celém světě. Není divu, vždyť nadýchaný...

Dutch baby

Na první pohled obyčejná palačinka, její chuť je však naprosto dokonalá. S minimem práce i zašpiněného nádobí ozdobí Dutch baby jakoukoli snídani, brunch nebo poslouží jako teplý dezert. Ochutnejte tuto americkou pochoutku i vy.

Dutch baby – neodolatelná palačinka z pánve

Vydatná snídaně, rychlá večeře nebo jednoduchý dezert? To je Dutch baby – palačinka z jedné pánve, která udělá parádu...

Brownies

Ze Spojených států vzešlo také vláčné, poctivě čokoládové brownies. K jeho přípravě je třeba pouhých šest surovin, pro které nemusíte do obchodu, jelikož je určitě najdete u vás ve spíži či lednici. Propečené brownies můžete skladovat až 2 týdny, je tedy vhodné i jako jedlý dárek. Jeho chuti však nikdo neodolá, doporučujeme upéct dostatečně velké množství. 

Upečte si dokonale vláčné brownies

Kdo ještě neochutnal brownies, jako by nebyl. Je to totiž snad ten nejlepší čokoládový dezert na světě. Pokud jste...

Slibovanou dávku horké inspirace vám přikládáme níže. 

Přidat komentář