Black Friday je tu, připravte se na Vánoce už v listopadu!

sdílet:
Nakupte dárky z pohodlí domova za skvělé ceny! V rámci akce Black Friday pořídíte všechny kuchařky se slevou 40 %!
Víme, že s námi sdílíte vášeň pro dobré jídlo a věříme, že ruku v ruce s ní jde i láska ke kuchařkám. Ten okamžik, kdy novou kuchařku otevřete, se zájmem v ní listujete, kocháte se krásnými fotografiemi a vybíráte, co dobrého uvaříte nejdříve, je zkrátka výjimečný. Pod naším vánočním stromečkem tak nějaká kniha plná nové inspirace do kuchyně nikdy nechybí. Naše knihovny už se prohýbají ve švech, každý svazek se doslova ježí záložkami, ale naše sbírky neustále rostou... Jenže dobrých kuchařek nikdy není dost a jejich kouzlu nelze odolat!
 
Skvělá zpráva je, že od 21. do 26. 11. 2018 bude v našem on-line obchodě www.obchod.apetitonline.cz probíhat nejpopulárnější slevová akce na světě - Black Friday. A vy, naši čtenáři, tak můžete objednávat kuchařky za ty nejlepší ceny! Doplňte svou sbírku o nové kousky, pořiďte vánoční dárky a udělejte radost sobě či svým blízkým... Nebo k nám pošlete Ježíška, určitě bude vědět, čím vás potěšit. Je opravdu z čeho vybírat! Koupit můžete jakoukoliv z našich kuchařek se slevou 40 %
 

Slevy se vztahují i na naše letošní knižní novinky - kuchařky Lehká kuchyně, THE BEST OF Apetit: Těstoviny – 150 nejlepších receptů, Bleskové dezerty a THE BEST OF Apetit – Česko & Slovensko!

Objednávejte na obchod.apetitonline.cz.

 

Prohlédněte si letošní novinky:

Lehká kuchyně – vyladěné recepty pro zdraví a energii

Více

THE BEST OF Apetit: Těstoviny - 150 nejlepších receptů

Více

Bleskové dezerty

Více

THE BEST OF Apetit – Česko & Slovensko

Více

Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit