0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Děti v kuchyni: kurz pečení vánočních perníčků

Děti v kuchyni: kurz pečení vánočních perníčků
sdílet:
Adventní přípravy pro nejmenší

Pletou se vám děti pod ruce? Přihlaste je na kurz vaření. Pro malé kuchaře pořádá škola vaření Chefparade adventní kurz pečení vánočních perníčků.

Děti si nejprve spolu s lektorkou uvaří k obědu masové kuličky s opékanými bramborami a pak se pustí do pečení perníčků. Naučí se také připravit bílkovocitronovou polevu, kterou cukroví ozdobí. Nezapomeňte dát dětem s sebou krabičky, ať si mají své sladké výtvory v čem odnést domů.

Akce proběhne v neděli 16. prosince 2012. Kurz je vhodný pro kuchtíky od čtyř let a stojí 690 Kč. Maximální počet dětí je dvanáct. Jak to ve škole vaření pro nejmenší vypadá, se můžete podívat na www.chefparade.cz.
 

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit