Ochutnejte Vánoce na farmářských tržištích

sdílet:
Přijďte si užít vánoční atmosféru na pražská tržiště Jiřák, Kubáň a Náplavka. Na farmářském trhu nakoupíte klasický sortiment a před svátky zde pořídíte i vánoční speciality a dárky pro své blízké.

Vánoce na farmářských tržištích


Jiřák, Kubáň a Náplavka vám před Vánocemi nabídnou nejen tradiční produkty – maso, pečivo, sýry a horké mošty, ale nakoupíte zde i vánoční speciality. Těšit se můžete na cukroví, vánočky, štóly, saláty a ryby. Abyste si co nejvíce užili předvánoční náladu, připravila pro vás tržiště opravdové lahůdky! Vyzkoušejte halušky, pečenou rybu nebo topinky s česnekem a k tomu vánoční punč. Také zde budete mít možnost ochutnat exotické speciality s certifikací Fairtrade.

Silvestrovské trhy


Během silvestra na farmářském trhu také nepřijdete zkrátka – Jiřák, Kubáň a Náplavka vám nabídnou speciální silvestrovské dobroty. Dáte si jitrničky, jelítka, ovar nebo rybí saláty. Také zde nakoupíte pečivo na chlebíčky, víno, medovinu a sladkosti. S přáteli si tak můžete na farmářském trhu udělat předsilvestrovskou oslavu.  

Provoz tržišť Jiřák, Kubáň a Náplavka od 1. do 22. prosince:


  • Jiřák: středa od 8 do 18 hodin, sobota od 8 do 18 hodin, neděle od 11 do 18 hodin
  • 
Kubáň: úterý od 10 do 18 hodin, čtvrtek od 10 do 18 hodin, sobota od 10 do 18 hodin a navíc pondělí 12. prosince a středa 14. prosince
  • 
Náplavka: čtvrtek od 9 do 18 hodin, sobota od 8 do 14 hodin

Provoz silvestrovských farmářských trhů:

  • 
středa 28. prosince: Jiřák od 8 do 18 hodin

  • čtvrtek 29. prosince: Kubáň od 10 do 18 hodin

  • sobota 31. prosince: Jiřák od 8 do 16 hodin

Info: www.farmarsketrziste.cz/vanoce

Připravila Nikola Kricnerová
Autor: Redakce Apetit

Obchod Apetit