0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Recept na kouzelné Vánoce a nápady na to, co dát pod stromeček

AD
Recept na kouzelné Vánoce a nápady na to, co dát pod stromeček
sdílet:
Dopřejme na Vánoce sobě i svým blízkým to nejlepší, co můžeme. Kvalitní kosmetika vykouzlí krásný úsměv na tváři každé ženy a co teprve, když je unikátní, česká, vyrobená z čerstvých a pleti prospěšných surovin. Přesně taková je česká Kosmetika Capri vyrobená z kozího mléka. Každý jeden produkt má svoji dokonale vyváženou recepturu z kozího mléka, tvarohu, syrovátky, kolostra.

Kozí mléko, tvaroh, syrovátka i kolostrum jsou bohaté na hydratační látky, aminokyseliny a minerály, a díky tomu bohatě vyživují a chrání naši pleť. Ta pak může být zdravá, krásná a svěží po celý rok. Základ z kozího mléka je doplněn těmi nejlepšími surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty z jahod, růže či avokáda. I proto kozí Kosmetika Capri decentně a příjemně voní. Textura je lehká až hedvábná.

Dejte si dobrou kávu a nechte se už dnes vtáhnout do vánoční atmosféry. Potěšit můžete sebe i své blízké vánočními balíčky či dárkovou poukázkou ve znamení zvěrokruhu. Vaše sváteční dny budou ještě krásnější.

Kosmetika CapriKozí produkty Kosmetiky Capri jsou světovým unikátem, takto koncipované přípravky nevyrábí žádná jiná firma na světě. Obsah kozích surovin je v některých produktech až 30 %, což je výjimečně vysoké množství. Vše je vyráběno a s láskou baleno ve výrobním závodě obci Čím nedaleko Prahy. Spolehnout se tedy můžete na to, že produkty jsou čerstvé i vysoce kvalitní. Obaly jsou 100 % recyklovatelné a nezatěžují naši přírodu.

Nahlédněte do vánočních balíčků už dnes. Co takhle Balíček s růží Le Chaton obsahující dva báječné krémy? Denní s obsahem čerstvých buněk jahod pro hydrataci a noční regenerační s růžovým olejem pro jemnost, jas, pružnost a pevnost (cena balíčku 928 Kč). Nebo sáhnete spíše po Balíčku hydratace La Chèvre se dvěma kvalitními krémy? Na den je tu hydratační krém z kozího tvarohu a mléka, s obsahem kyseliny hyaluronové. Na noc pak krém s arganovým olejem, který dokonale vyživí a regeneruje pleť (cena balíčku 658 Kč). Další přehled radostí v podobě svátečních balíčků najdete na www.kosmetikacapri.cz.

Jako dárek můžete dát pod stromeček i dárkovou poukázku. Firma letos přišla s osobitým a individuálním přístupem. Stačí, když znáte datum narození vašich blízkých. Poukázky jsou totiž vytvořeny podle jednotlivých znamení zvěrokruhu. Vyberte tedy to správné ze 12 znamení. Hodnota poukázky už je na Vás, její výše může být: 500, 1 000, 1 500, 2 000 Kč.

Kosmetika Capri oslavuje letos 25. narozeniny a má tedy obrovské zkušenosti s vývojem, výrobou i samotnými recepturami. V Česku jsou známé především její tradiční značky La Chèvre a Le Chaton. Pak je tu nová značka Capramedic specializující se na problematickou pleť. Vybírat je možné na www.kosmetikacapri.cz. Za dopravu nic neplatíte, firma posílá totiž své produkty zdarma.

Apetit magazín

AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
  • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit