0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Sladké a veselé! Vyšel vánoční Apetit

Sladké a veselé! Vyšel vánoční Apetit
sdílet:
Ode dneška je na stáncích prosincový Apetit. V posledním vydání tohoto roku najdete vše, co chcete vařit a jíst o svátcích.

5× kapr, jak ho neznáte


Jíte kapra jen o Štědrém večeru, a to ještě z donucení? Přesvědčíme vás o tom, že mezi láskou a nenávistí vede velmi tenká hranice. Stačí vyzkoušet některý z receptů šéfkuchaře Ondřeje Jíni.

Štědrá večeře podle Apetitu


Nabízíme vám vyladěné menu, které obsahuje vše, co podle tradice na štědrovečerní stůl patří, i nápady pro ty, kdo touží ochutnat něco nového. Jiné recepty už letos potřebovat nebudete!


Nejlepší cukroví


Naše nejmilejší vánoční cukroví už znáte, tak jsme požádali cukrářky a cukráře, aby nám prozradili recepty na to svoje. Obohatí i vaše tradiční druhy!

Nejkrásnější perníčky


Monika Brýdová peče, a hlavně nádherně zdobí perníčky – dělá to dvakrát do roka, zato už dvacet let. Ukázala nám nejefektnější techniky a prozradila fígle, se kterými parádně nazdobíte perníky i vy.

Vánoční Apetit koupíte od 21. listopadu v novinových stáncích v České republice i na Slovensku. Přejeme vám sladké a veselé!
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit