0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Štědrý večer v Corinthia Hotel Prague

Štědrý večer v Corinthia Hotel Prague
sdílet:

24. prosince | Za štědrovečerní večeří ve velmi neformálním duchu a uvolněné atmosféře můžete vyrazit do hotelu Corinthia. V restauraci Let’s Eat na vás totiž čeká bohatý bufet!

Co: Štědrovečerní večeře
Kdy: Středa 24. prosince 2008 od 18:00
Kde: Corinthia Towers Hotel Prague (Kongresová 1, Praha 4)
Za kolik: 1100 Kč
Rezervace: Na telefonu 261 191 103, nebo na e-mailu cuisine@corinthia

Čeká na vás bohatý raut, jehož součástí budou čerstvé ryby upravené na několik způsobů, rostbíf a další vánoční speciality. Celý večer bude doprovázet klavírista kouzelnou vánoční hudbou a atmosféru dokreslí skutečný Santa Claus malým překvapením.

Cena zahrnuje neomezenou konzumaci, sklenici svařeného vína na uvítanou a sklenici tuzemského vína, piva nebo nealkoholického nápoje. Děti do 4 let mají konzumaci zdarma, děti do 12 let zaplatí polovinu.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit