0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Štědrý večer v restauraci

Štědrý večer v restauraci
sdílet:
Vánoce trávené v rodinném kruhu doma u stromečku patří k české tradici stejně jako kapr s bramborovým salátem a linecké cukroví. Kdo říká, že to tak musí být vždycky? Pokud máte chuť porušit zvyklosti a dát přednost hodování mimo domov, vyberte si z našich tipů na štědrovečerní menu. Čím vás na Štědrý den chtějí přivábit restaurace?

Sarah Bernhardt (hotel Paříž)


Nostalgické secesní interiéry a menu, ze kterého si vyberou čeští i zahraniční hosté. V nabídce restaurace pro dny 24. a 25. prosince najdete například smažené filety candáta v křupavé strouhance, podávané s teplým bramborovým salátem se zeleným hráškem.
Info: www.hotel-paris.cz

U Kastelána


Brněnská restaurace připravila vánoční take away menu, které vám zjednoduší přípravy na slavnostní večer. Vybírat můžete ze dvou variant – klasické Vánoce a Vánoce de luxe.  
Info: www.ukastelana.cz

Piano Nobile (Chateau Mcely)


Štědrý večer v zámecké restauraci se ponese v duchu romantiky a tradičních pokrmů a zvyků. Na stole nebude chybět český kapr, budou se rozkrajovat jablíčka a pouštět ořechové lodičky. Po večeři s sebou dostanete také krabičku vánočního cukroví.
Info: www.chateaumcely.com

La Rotonde


Připraví večeři formou bufetových stolů, které se budou prohýbat pod českými vánočními pokrmy, včetně smaženého kapra s bramborovým salátem, a dalšími vánočními specialitami z celého světa.
Info: www.alcron.cz

Aromi


Restaurace, kterou vede šéfkuchař Riccardo Lucque, láká na pasatelli s lanýži a kaštanovou panna cottu.
Info: www.aromi.cz

Amade


Nově otevřená pražská restaurace se zaměřuje na high cuisine. Po všechny tři sváteční dny nabídne pětichodové vánoční menu ve třech cenových i chuťových variantách. Zaujme vás grilovaný mořský vlk s bylinkovým rizotem či jelení hřbet s čokoládovou omáčkou a plněnými smrži? Nebo snad dáte přednost klasickému smaženému kaprovi s bramborovým salátem?
Info: www.amaderestaurant.cz
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

KVÍZ: Jak velcí jste pijani piva?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak velcí jste pijani piva?

Tekutý chleba, zlatý mok nebo zrzek, tak u nás s láskou přezdíváme pivu. Často si bez něj neumíme představit nedělní oběd, někdo dokonce každý den. Berete ho jako prosté chutné potěšení, nebo si o něm také rádi povídáte? Své pivní znalosti...
AD
Čím letos potěšíte koledníky?
  • Zajímavosti

Čím letos potěšíte koledníky?

Jeden z největších svátků jídla a hojnosti už je za rohem, takže se už ani my nemůžeme dočkat heboučkých mazanců, sladkých beránků a vyladěných nádivek. K Velikonocům patří kromě všemožného mlsání i nadělování koledníkům. Aby vás...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč