0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vánoční sběratelská edice Albert potěší nadšené kuchaře

Vánoční sběratelská edice Albert potěší nadšené kuchaře
sdílet:
Albert odstartoval podlední letošní sběratelskou kampaň, která vás jistě zaujme, ať už sháníte dárky pod stromeček nebo jen chcete potěšit sebe či své blízké. Za nasbírané body můžete získat slevu na kvalitní nože, brousek či speciální vidličku značky Tefal. Je jisté, že tyto dárky rozzáří oči každého milovníka vaření. Kampaň potrvá až do 29. prosince.

Se správnými noži jde příprava pokrmů sama

Díky letošní vánoční kampani si přijdou na své především nadšení kuchaři. Hlavní hvězdou kampaně jsou totiž luxusní nože Tefal Heritage, díky nimž je zpracování masa, ryb či jiných, nejen vánočních pokrmů, kulinářský zážitek. Ať už je vaše kuchyň jakkoli velká, ať už jste začátečníci či zkušení kuchaři, kvalitní nůž by vám neměl chybět. Bez něj se totiž při vaření neobejdete. A v Albertu o tom vědí své. „Chceme, aby zákazníci zdravěji a lépe jedli. S tím se pojí i kvalitní nádobí, díky kterému si jednoduše připraví jakýkoliv pokrm a zároveň je vaření bude bavit,“ vysvětluje Renata Zákravská. V nabídce najdete také brousek či speciální vidličku.

Albert – nabídka nože Tefal

Jak na to získat slevu?

Za každý nákup v hodnotě nad 200 korun obdrží zákazníci v obchodech Albert jeden bod. V této kampani sbírají celkem deset bodů, z toho dává dva body Albert jako dárek. Zákazníkům tedy stačí dosbírat jenom osm bodů. Body v podobě nálepek nalepíte na speciální kartičku, kterou dostane v každém obchodě Albert. Kartičku se sesbíranými body pak promění v libovolném obchodě Albert za nabídku nožů značky Tefal se slevou až 66 %. Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert a potrvá minimálně do 29. prosince, nebo do vyčerpání zásob.

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit