Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Recepty studené kuchyně

Kromě svačin do školy či práce, snídaní a studených večeří, patří mezi pochoutky studené kuchyně také pomazánky, pohoštění na oslavy, příprava na pikniky, občerstvení pro rodinná posezení nebo přátelské návštěvy. Základem úspěchu je přitom kvalita použitých surovin. Kvalitní pečivo, sýry, uzeniny, zelenina a ovoce z vás udělá mistry této disciplíny! 

...

 

Sendviče a chlebíčky 

Neošidit svačinu se vždycky vyplatí. Pokud si ráno malinko přivstanete, lahodný vlastnoručně připravený sendvič se vším, co máte rádi, vám to v pracovním shonu určitě vynahradí. Stejně tak ale můžete obložené chleby na piknik, do práce nebo dětem do školy připravit už večer. Použít můžete například některou z našich pomazánek nebo paštik

Pomazánky 

Co třeba šunková pomazánka s křenem a jablíčkem nebo pomazánka z uzené makrely s krémovým sýrem? 

Lahůdky a chuťovky 

Chuťovky, kanapky, jednohubky nebo chcete-li po francouzsku amuse bouche, pod všemi těmito výrazy se skrývá typ pohoštění tak akorát na jedno sousto. Hlavním úkolem chuťovky je navnadit chuťové pohárky a povzbudit je k dalším chodům. Pokud se naskytne výjimečná příležitost směle se pusťte například do kanapek s celerovou remuládou, křepelčím vajíčkem a kaviárem. Zapomenout bychom neměli ani na další oblíbené lahůdky, jakými jsou například:

Co si třeba jako předkrm na Vánoce připravit kapra v aspiku? A zkoušeli už jste domácí ceviche


Celý popis